Amsonia 'Blue Ice'

« Back
Price: 4.00-6.00€

This introduction is long-blooming and compact in habit. It forms a low mound of green willow-like leaves, bearing clusters of dark-blue buds that open into starry soft-blue flowers in early summer and last for several weeks. Plants are long-lived, idea for massing or growing near the front of the sunny border. Leaves turn buttery gold in the autumn. Easy and carefree. Flower colour is the deepest shade of blue yet found in any Amsonia species or selection. Discovered in a seedling block of Amsonia tabernaemontana at White Flower Farms, but suspected to be a hybrid.
Amsonia 'Blue Ice'


2021. aasta hooaeg on alanud ja ootame teid külla K-R 12.00-19.00 ja L 12.00-17.00. Taimede ettetellimisel palume tellimused saata aadressile info@helga.ee. Kui järeletulemine pole võimalik ja soovite pakiga taimi, siis tellimusele lisage sobiva smartposti pakiautomaadi asukoht või aadress ja telefoninumber. Mõistame, et mugav on saada taimi koju kätte saadetult, aga lähipiirkonna inimesed võiksid võimalusel tulla siiski taimedele ise kohapeale järgi - oma silm on kuningas ja taimed jäävad postipakis traumeerimata. Taimede  saatmisel pakiga ei saa me vastutada selle eest, mis nendega tee peal juhtuda võib. Hetkel on tellimuste täitmine üsna pikk ja tuleb arvestada ooteajaga

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!