Anemone x hybrida 'Andrea Atkinson'

« Back
Price: 5.50€

Anemone x hybrida 'Andrea Atkinson' was rated one of the top three Japanese Anemones in the Shade Evaluation Garden at the Chicago Botanic Garden, where it bloomed for close to two months and came through tough winters without damage. The flowers are pure white with creamy centers, single to semidouble in form, and slightly larger than those of 'Honorine Jobert', a fine heirloom that we have offered for years. Anemones thrive in full sun or partial shade (required in the South and the warmer areas of Zone 9 in the West) and deep, rich, moist soil. Once established (which may take a year or two), they will fill in any available space, though these plants are far too charming to be called invasive.
Anemone x hybrida 'Andrea Atkinson'


2021. aasta hooaeg on alanud ja ootame teid külla K-R 12.00-19.00 ja L 12.00-17.00. Taimede ettetellimisel palume tellimused saata aadressile info@helga.ee. Kui järeletulemine pole võimalik ja soovite pakiga taimi, siis tellimusele lisage sobiva smartposti pakiautomaadi asukoht või aadress ja telefoninumber. Mõistame, et mugav on saada taimi koju kätte saadetult, aga lähipiirkonna inimesed võiksid võimalusel tulla siiski taimedele ise kohapeale järgi - oma silm on kuningas ja taimed jäävad postipakis traumeerimata. Taimede  saatmisel pakiga ei saa me vastutada selle eest, mis nendega tee peal juhtuda võib. Hetkel on tellimuste täitmine kuhjunud külma (normaalse) kevade tõttu ja tuleb arvestada ooteajaga

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!