Sedum 'Mr Goodbud' Stonecup

« Back
Price: 4.50€

This dusky S. spectabile hybrid has tight foliage and strongly contrasting colors between its light buds and dark mauve flowers. Richer tones and better foliage than S. 'Brilliant'. Upright habit and short stature. Won an Award of Garden Merit from the RHS in 2006. Large 5-6 inch clusters of vibrant purple-pink flowers on purple-red stems top the compact, upright clump of deep blue-green, serrated foliage in late summer. The stems are very strong and relatively short, resisting flopping and remaining standing through winter. 'Mr. Goodbud' is the result of years of breeding work from Terra Nova Nurseries. It is a hybrid of S. spectabile 'Brilliant' and an unnamed S. telephium. Tall, upright sedums form substantial clumps of foliage which can be substituted for shrubs in the landscape. Their stout, sturdy stems support the massive flower heads which develop in summer and burst into bloom in fall. If left standing, they provide winter interest and food for birds.
Sedum 'Mr Goodbud' Stonecup


2021. aasta hooaeg on alanud ja ootame teid külla K-R 12.00-19.00 ja L 12.00-17.00. Taimede ettetellimisel palume tellimused saata aadressile info@helga.ee. Kui järeletulemine pole võimalik ja soovite pakiga taimi, siis tellimusele lisage sobiva smartposti pakiautomaadi asukoht või aadress ja telefoninumber. Mõistame, et mugav on saada taimi koju kätte saadetult, aga lähipiirkonna inimesed võiksid võimalusel tulla siiski taimedele ise kohapeale järgi - oma silm on kuningas ja taimed jäävad postipakis traumeerimata. Taimede  saatmisel pakiga ei saa me vastutada selle eest, mis nendega tee peal juhtuda võib. Hetkel on tellimuste täitmine kuhjunud külma (normaalse) kevade tõttu ja tuleb arvestada ooteajaga

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!