Prunus maackii Amur Chokeberry

« Back
Price: 15.00-30.0€

It is a deciduous tree growing to 4–10 m tall. The bark on young trees is very distinct, smooth, glossy bronze-yellow, but becoming fissured and dull dark grey-brown with age. The leaves are alternate, ovate, 4–8 cm long and 2.8–5 cm broad, with a pubescent 1–1.5 cm petiole, and an entire or very finely serrated margin; they are dark green above, slightly paler and pubescent on the veins below. The flowers produced on erect spikes 5–7 cm long, each flower 8–10 mm diameter, with five white petals. The fruit is a small cherry-like drupe 5–7 mm diameter, green at first, turning first red then dark purple or black at maturity. Flowering is in mid spring, with the fruit ripe in early summer to early autumn
Prunus maackii Amur Chokeberry


Ilmad küll jahenevad, aga istutamiseks on endiselt praegu väga hea aeg.

Kodulehel olevast nimekirjast on üht-teist küll otsa saanud selleks aastaks, aga valikus on piisavalt ägedaid kõrrelisi ja suvelõpu õitsejaid. 

Pakkuda on ka valik laukude jt lillede sibulaid

Alates 20. septembrist 2021 palume enne tulekut taimeaia külastuse aeg kokku leppida telefonil 5272640. 

 


Kui soovite taimi ette tellida, palume saata soovinimekiri meilile info@helga.ee. Mõistame, et mugav on saada taimi koju kätte saadetult, aga lähipiirkonna inimesed võiksid võimalusel tulla siiski taimedele ise kohapeale järgi - oma silm on kuningas ja taimed jäävad postipakis traumeerimata. Kui järeletulemine pole siiski võimalik, lisage palun tellimusele telefoninumber, sobiv smartposti pakiautomaadi asukoht või kulleriga saatmiseks täpne aadress. Taimede  saatmisel pakiga ei saa me vastutada selle eest, mis nendega tee peal juhtuda võib. 

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 


Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!
Põnevaid leide!