Geranium cinereum 'Rothbury Gem' ('Gerfos') Hall kurereha

« Tagasi


Sordikaitse all olev uus sort halli kurereha peres. Hallikasroheline lõhnav lehestik, pikk õitseaeg. Pastelseid roosasid õisi ilmestavad tumedad jooned ja südamik. Kõrgus 13 cm. Juurdununa talub hästi põuda. Sobib hästi ka istutusnõusse. Päikseline või poolvarjuline, parasniiske hea drenaažiga kasvukoht.
Geranium cinereum 'Rothbury Gem' ('Gerfos') Hall kurereha 

Avame hooaja 1.mail 2019 ja siis ootame teid külla  K-L 12.00-19.00. Siiski maikuu nädalalõppudel oleme taimedega väljasõitudel ja taimeaed ei pruugi lubatud aegadel avatud olla- kui plaanite sel ajal külastada, siis kontrollige enne külaskäiku, kas/kus meid leida võib

 Muudel aegadel palume oma külaskäik enne kokku leppida - ka enne hooaja avamist on võimalik taimi koju viia!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!