Sedum x cauticola 'Bertram Anderson' Hokkaido kukehari

« Tagasi
Hind: 3.50-4.50€

'Bertram Anderson' on hokkaido kukeharja hübriid. Külmakindel liik, pärit Jaapanist Hokkaido saare mägedest. Talub hästi kuuma ja kivist kehva kasvukohta. Õitseb augustist külmadeni. Rippuvate võrsete tõttu sobib hästi kallakule, istutusnõudesse või tõstetud peenrasse. Kõrgus 15 cm.
Sedum x cauticola 'Bertram Anderson' Hokkaido kukehari 

Avame hooaja 1.mail 2019 ja siis ootame teid külla  K-L 12.00-19.00. Siiski maikuu nädalalõppudel oleme taimedega väljasõitudel ja taimeaed ei pruugi lubatud aegadel avatud olla- kui plaanite sel ajal külastada, siis kontrollige enne külaskäiku, kas/kus meid leida võib

 Muudel aegadel palume oma külaskäik enne kokku leppida - ka enne hooaja avamist on võimalik taimi koju viia!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!