Agastache hybride 'Black Adder' hiidiisop

« Tagasi
Hind: 4.50-6.00€

Selle sordi aretaja Coen Jansen andis oma leiule nime oma lemmiku TV seriaali "Blackadder" järgi, mitte ei nimetanud "Black Adder", mis tõlkes võiks tähendada "must liitja". Liigist tumedamate steriilsetele õitega sort on eriti pika õitsemise ajaga. Kõrgus kuni 100 cm. Hiidiisop on tugevate vartega väga dekoratiivne püsik looduslikuma ilmega aeda. Sobib hästi nii maitseaeda kui püsikupeenrasse. Ravimtaimena kasutatakse immuunsüsteemi tugevdamiseks, seedimise soodustamiseks ja külmetushaiguste korral. Lehti sobib kasutada ka salatites, magustoitutudes, aga ka kala- ja lihatoitudes. Meeldiv on ka lehtedest tee. Mesilaste ja liblikate lemmik.
Agastache hybride 'Black Adder' hiidiisop 

2021. aasta hooaeg on alanud ja ootame teid külla K-R 12.00-19.00 ja L 12.00-17.00. Taimede ettetellimisel palume tellimused saata aadressile info@helga.ee. Kui järeletulemine pole võimalik ja soovite pakiga taimi, siis tellimusele lisage sobiva smartposti pakiautomaadi asukoht või aadress ja telefoninumber. Mõistame, et mugav on saada taimi koju kätte saadetult, aga lähipiirkonna inimesed võiksid võimalusel tulla siiski taimedele ise kohapeale järgi - oma silm on kuningas ja taimed jäävad postipakis traumeerimata. Taimede  saatmisel pakiga ei saa me vastutada selle eest, mis nendega tee peal juhtuda võib. Hetkel on tellimuste täitmine kuhjunud külma (normaalse) kevade tõttu ja tuleb arvestada ooteajaga

Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!