Agastache hybride 'Black Adder' hiidiisop

« Tagasi
Hind: 4.50€

Selle sordi aretaja Coen Jansen andis oma leiule nime oma lemmiku TV seriaali "Blackadder" järgi, mitte ei nimetanud "Black Adder", mis tõlkes võiks tähendada "must liitja". Liigist tumedamate steriilsetele õitega sort on eriti pika õitsemise ajaga. Kõrgus kuni 100 cm. Hiidiisop on tugevate vartega väga dekoratiivne püsik looduslikuma ilmega aeda. Sobib hästi nii maitseaeda kui püsikupeenrasse. Ravimtaimena kasutatakse immuunsüsteemi tugevdamiseks, seedimise soodustamiseks ja külmetushaiguste korral. Lehti sobib kasutada ka salatites, magustoitutudes, aga ka kala- ja lihatoitudes. Meeldiv on ka lehtedest tee. Mesilaste ja liblikate lemmik.
Agastache hybride 'Black Adder' hiidiisop 

Alates 10. augustist on taimeaed hooaja lõpuni avatud "liikuva graafikuga" - helista ja uuri täpsemalt lahtioleku aegu!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!