Stevia rebaudiana 'Sweety' Paraguai suhkruleht

« Tagasi
Hind: 2.50€

1-aastasena kasvatatav mitmeaastane subtroopiline taim. Lehed sisaldavad glükosiid-steviosiidi, mis on 300 korda sahharoosist magusam. Erinevalt suhkrust ei oma kõrvalmõjusid. Lehti kasutatakse värskelt ja kuivatatult siirupi ja tõmmisena.Enne öökülmi võib taimed potti ümber istutada ja kasvatada siseruumis või kaevata välja ainult juurikas, säilitades seda järgmise hooajani jahedas keldris, mullaga kaetuna.
Stevia rebaudiana 'Sweety' Paraguai suhkruleht 

Ootame teid hooajal taimeaeda  külla  5. septembrini K-L 12.00-19.00. Alates 6. septembrist palume oma külaskäik enne kokku leppida!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!