Amsonia tabernaemontana Pajulehine amsoonia

« Tagasi
Hind: 3.00-4.50€

Kevadel purpursed puhkevad võrsed muutuvad järk-järgult roheliseks, varasuvel kobarates tumesinised õiepungad muutuvad puhkedes helesinisteks tähekesteks. Õitsemine kestab mitmeid nädalaid. Sügisel värvub lehestik kuldkollaseks. Vähenõudlik ja vähest hooldust vajav. Lepib igasuguse mullaga päikselises või poolvarjulises kasvukohas. Kõrgus 60-80 cm
Amsonia tabernaemontana Pajulehine amsoonia Amsonia tabernaemontana Pajulehine amsoonia Amsonia tabernaemontana Pajulehine amsoonia 

Ootame teid hooajal taimeaeda  külla  5. septembrini K-L 12.00-19.00. Alates 6. septembrist palume oma külaskäik enne kokku leppida!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!