Astilbe chinensis 'Purple Little Vision'

« Tagasi
Hind: 4.00 -5.00€

Madalakasvulisest sordirühmast Vision. Pronksjasroheline lehestik, tugevatel õievartel lillakad tihedad õisikud. Pika sügise korral võib kohe õitsemise lõppedes tagasi lõigates korduvõitsemise teha. Varjuline, huumusrikas parasniiske hea drenaažiga kasvukoht. Talub enamus sortidest paremini kuiva ja päikest. Hea lõikelill. Kõrgus 35-40 cm.
Astilbe chinensis 'Purple Little Vision' 

Helga Taimeaed avab uue hooaja 1. mail 2020. Kõigile huvilistele, kes siiski eelistavad kohapeale mitte tulla ja sooviksid taimi postiteenuse kaudu saada, siis oleme selleks avatud juba praegu. Tellimused palume saata aadressile info@helga.ee ja saadame taimed kulleri või postipakiga 

Pakkumisel hulgaliselt põnevaid püsikuid, kõrrelisi ja sibullilli. 

Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!