Dictamnus albus albiflorus valge moosesepõõsas

« Tagasi
Hind: 7.50€

Legendi järgi on piiblis ilmselt jutt just sellest taimest, kui Mooses läks euroopa rahvaga läbi Egiptuse tõotatud maale ja kuuma päikese all õitsesid just need põõsad. Eeterliku õli võib taime kohal tikuga süüdata ilma, et taim kahjustatud saaks. Ilusa rohelise lehestikuga, pika õitseajaga ja dekoratiivsete viljakupardega. Võib samal kasvukohal olla palju aastaid. Eelistab päikselist kasvukohta, aga sobib ka poolvari, parasniiske tavaline aiamuld. Lehtedel tugev sidrunilõhn - eriti päiksepaiselisel päeval. Tundlikud inimesed võivad õitsemise ajal taime puudutades saada põletusvillid. Taim sisaldab tugevaid eeterlikke õlisid.
Dictamnus albus albiflorus valge moosesepõõsas 

Helga Taimeaed avab uue hooaja 1. mail 2020. Kõigile huvilistele, kes siiski eelistavad kohapeale mitte tulla ja sooviksid taimi postiteenuse kaudu saada, siis oleme selleks avatud juba praegu. Tellimused palume saata aadressile info@helga.ee ja saadame taimed kulleri või postipakiga 

Pakkumisel hulgaliselt põnevaid püsikuid, kõrrelisi ja sibullilli. 

Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!