Dictamnus albus var. purpureus valge moosesepõõsas

« Tagasi
Hind: 3.50-5.00€

Legendi järgi on piiblis ilmselt jutt just sellest taimest, kui Mooses läks euroopa rahvaga läbi Egiptuse tõotatud maale ja kuuma päikese all õitsesid just need põõsad. Eeterliku õli võib taime kohal tikuga süüdata ilma, et taim kahjustatud saaks. Ilusa rohelise lehestikuga, roosadel õitel neelus tumedad triibud. Dekoratiivne nii õitsemise ajal kui ka viljade valmise ajal. Võib samal kasvukohal olla palju aastaid. Eelistab päikselist kasvukohta, aga sobib ka poolvari, parasniiske tavaline aiamuld. Tundlikud inimesed võivad õitsemise ajal taime puudutades saada põletusvillid. Taim sisaldab tugevaid eeterlikke õlisid.
Dictamnus albus var. purpureus valge moosesepõõsas Dictamnus albus var. purpureus valge moosesepõõsasIlusat sügist kõigile! Hooaeg ja istutusaeg kestab, aga alates tänasest (22.09.2017) taimeaia külastus ainult eelneval kokkuleppel! 

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Omniva, Smartposti või mõnel muul kokkulepitud viisil. 
Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib puukoolis olev hind. 

Põnevaid leide!