Doronicum orientale 'Little Leo' Kaukaasia kitsekakar

« Tagasi


Varakevadisi esimesi õitsejaid. On põhiliigist kompaktsema kasvukujuga ja pika õitsemisajaga. Vähenõudlik. Parasniiske, päikseline või poolvarjuline kasvukoht. Rõõmsad kollased pooltäidisõied, kõrgus 25-30 cm. Õitsemise lõpul võiks õisikud ära lõigata isekülvi vältimiseks ja uue ilusa kompaktse lehepuhma saamiseks. Hea lõikelill.
Doronicum orientale 'Little Leo'  Kaukaasia kitsekakar 

Avame hooaja 1.mail 2019 ja siis ootame teid külla  K-L 12.00-19.00. Siiski maikuu nädalalõppudel oleme taimedega väljasõitudel ja taimeaed ei pruugi lubatud aegadel avatud olla- kui plaanite sel ajal külastada, siis kontrollige enne külaskäiku, kas/kus meid leida võib

 Muudel aegadel palume oma külaskäik enne kokku leppida - ka enne hooaja avamist on võimalik taimi koju viia!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!