Gillenia trifoliata kolmelehine piiskenelas

« Tagasi
Hind: 2.50-5.00 €

Mitmeaastane rohttaim, kasvab 50-100 cm kõrguseks. Valged õied 2-2,5 cm läbimõõduga on koondunud kohevatesse, ažuursetesse pöörisõisikutesse. Õitseb suve keskel. Ilus punane sügisvärv. Kasvukohaks sobib valge või kergelt varjuline koht. Muld peab olema toitaineterikas, kuid mitte liiga raske, neutraalne. Paremini kasvab piisavalt niisketes kohtades, juurdununa põuda taluv. Sobib nii üksiktaimena kui lausistutuseks näiteks avalikel haljasaladel.
Gillenia trifoliata kolmelehine piiskenelas Gillenia trifoliata kolmelehine piiskenelas Gillenia trifoliata kolmelehine piiskenelas 

Helga Taimeaed avab uue hooaja 1. mail 2020. Kõigile huvilistele, kes siiski eelistavad kohapeale mitte tulla ja sooviksid taimi postiteenuse kaudu saada, siis oleme selleks avatud juba praegu. Tellimused palume saata aadressile info@helga.ee ja saadame taimed kulleri või postipakiga 

Pakkumisel hulgaliselt põnevaid püsikuid, kõrrelisi ja sibullilli. 

Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!