Kalimeris incisa 'Alba' Lõhine kalimeris

« Tagasi
Hind: 3.50-8.00€

Lõhine kalimeris on põhjendamatult vähe kasutataud superõitseja. Mai lõpust alates katavad kogu suve taime armsad kollase südamikuga “astri” õied. Tegemist on vähenõudliku ja vähest hoolt vajava püsikuga. Kasvukohaks on parim viljakas ja vett läbilaskev pinnas täispäikeses või poolvarjus. Noorelt taimelt tuleks eemaldada võsundid - siis püsib taim tugev ja kompaktne ning ei lamandu. Väga tänuväärne taim alatiõitseva püsikupeenra koosluses. Teda võiks oluliselt rohkem kasutada madala astri sortide asemel, kes meie kliimas tihti õitsemiseni ei jõuagi. Meeldib väga liblikatele. Korralikult juurdunud taim talub hästi ka põuda. Vähenõudliku taimena sobib talle niiske kuni kuiv, aluseline kuni happeline, liivane kuni savine pinnas. Vanade õite eemaldamine pikendab õitsemist veelgi. Valgete õitega sort, kõrgus 80 (100)cm.
Kalimeris incisa 'Alba' Lõhine kalimeris 

Helga Taimeaed avab uue hooaja 1. mail 2020. Kõigile huvilistele, kes siiski eelistavad kohapeale mitte tulla ja sooviksid taimi postiteenuse kaudu saada, siis oleme selleks avatud juba praegu. Tellimused palume saata aadressile info@helga.ee ja saadame taimed kulleri või postipakiga 

Pakkumisel hulgaliselt põnevaid püsikuid, kõrrelisi ja sibullilli. 

Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!