Lysimachia punctata ´Alexander´ Täpiline metsvits

« Tagasi
Hind: 3.00-4.50€

Põhiliigist oluliselt madalama kasvuga, kevadel puhkeb roosade võrsetena, hiljem kreemi-rohelisekirju lehestik ja kollased õied võrsete ülemises osas kännastena. Väga vastupidav, pika õitseajaga. Eelistab parasniisket, viljakat pinnast poolvarjus. Saab hakkama ka kuivemas kasvukohas päikse käes. Levib maaaluste võsunditega.
Lysimachia punctata ´Alexander´ Täpiline metsvits 

Helga Taimeaed avab uue hooaja 1. mail 2020. Kõigile huvilistele, kes siiski eelistavad kohapeale mitte tulla ja sooviksid taimi postiteenuse kaudu saada, siis oleme selleks avatud juba praegu. Tellimused palume saata aadressile info@helga.ee ja saadame taimed kulleri või postipakiga 

Pakkumisel hulgaliselt põnevaid püsikuid, kõrrelisi ja sibullilli. 

Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!