Macleaya cordata Südajas makleia

« Tagasi
Hind: 3.50-4.50 €

Tugevakasvuline, hallikasrohelise lehestiku ja omapärase õhulise õisikuga püsik. Lehelaba läbimõõt kuni 20 cm. Õiepöörise pikkus 50-60 cm. Vajab palju ruumi ilusa suure grupi moodustamiseks. Hea taustataim. Kõrgus 200-350 cm. Viljakas, päikseline või poolvatjuline kasvukoht, hea drenaaž.
Macleaya cordata Südajas makleia 

Helga Taimeaed avab uue hooaja 1. mail 2020. Kõigile huvilistele, kes siiski eelistavad kohapeale mitte tulla ja sooviksid taimi postiteenuse kaudu saada, siis oleme selleks avatud juba praegu. Tellimused palume saata aadressile info@helga.ee ja saadame taimed kulleri või postipakiga 

Pakkumisel hulgaliselt põnevaid püsikuid, kõrrelisi ja sibullilli. 

Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!