Papaver orientale 'Heartbeat' Idamagun

« Tagasi


TÄHELEPANU! Kuna sordikaitse all olevad ida-maguna sordid tulevad meie taimeaeda sisseostetud juurtena, siis on see usalduse küsimus lootuses, et pakkijad ei eksi. Paraku 2016 kevadel selle sordiga nii pole läinud. Seega kes on ostnud seda taime minu käest 2016 kevadel ja pildil oleva asemel saanud vale värvi (oranži), palun mulle sellest teada anda. Eriti tänulik olen lisaks ka foto eest - seda vajan saatmiseks taimede kasvatajale. 30 -aastase aretustöö tulemusena uue põlvkonna idamagunate aretised on vastupidavamad ja oluliselt rohkem silmarõõmu pakkuvad. Sügavpunaste väga suurte õitega sort. Eriti jahedal suvel on loota korduvõitsemist suve teisel poolel. Põuasel suvel läheb puhkeseisundisse järgmise aastani. Sordi autor on James DeWelt. Kõrgus 70-75 cm.
Papaver orientale 'Heartbeat' Idamagun 

Ootame teid hooajal taimeaeda  külla  5. septembrini K-L 12.00-19.00. Alates 6. septembrist palume oma külaskäik enne kokku leppida!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!