Papaver orientale 'Heartbeat' Idamagun

« Tagasi


30 -aastase aretustöö tulemusena uue põlvkonna idamagunate aretised on vastupidavamad ja oluliselt rohkem silmarõõmu pakkuvad. Sügavpunaste väga suurte õitega sort. Eriti jahedal suvel on loota korduvõitsemist suve teisel poolel. Põuasel suvel läheb puhkeseisundisse järgmise aastani. Sordi autor on James DeWelt. Kõrgus 70-75 cm. TÄHELEPANU! Kuna sordikaitse all olevate idamagunate juured tulevad minuni tavaliselt paljasjuursetena ja nende õitsemise ehk siis sordiehtsuse tuvastamiseni võib minna ka kolm aastat, siis palun tagasisidet, kui olete saanud vale sordi. See annab ka mulle võimaluse tarnijale tagasisidet anda!
Papaver orientale 'Heartbeat' Idamagun 

Alates 10. augustist on taimeaed hooaja lõpuni avatud "liikuva graafikuga" - helista ja uuri täpsemalt lahtioleku aegu!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!