Papaver orientale 'Ruffled Patty' Idamagun

« Tagasi
Hind: 8.00€

Nagu tuntud "vanemal õel" 'Patty's Plum'il, on ka sellel sordil suurepärase "murtud värvitooniga õied. Lisaks on hiigelsuure õie kroonlehed satsilised ja sügavalt lõhestunud. Viljakas, mõõdukalt niiske, hea drenaažiga ja päikseline/poolvarjuline kasvukoht tagavad rikkaliku õitsemise. Talub juurdununa hästi ka põuda. Kõrgus 75 cm. Peale õitsemist läheb puhkama, suve teisel poolel kasvatab uue lehestiku.
Papaver orientale 'Ruffled Patty' Idamagun 

Ootame teid hooajal taimeaeda  külla  5. septembrini K-L 12.00-19.00. Alates 6. septembrist palume oma külaskäik enne kokku leppida!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!