Podophyllum hexandrum Himaalaja jalgleht

« Tagasi
Hind: 3.00-5.00€

Äsja puhkenud lehed on pisut tähniliselt purpursed/tumerohelised, koos lehevarre kasvamisega justkui lehe tipus avaneb püstine valge lihtõis. Aegamööda lehe kasvades jääb juba närbunud õis lehestiku alla ja sellest areneb suve teiseks pooleks suur munaja kujuga punane vili. Jahe, parasniiske varjuline või poolvarjuline kasvukoht.
Podophyllum hexandrum Himaalaja jalgleht Podophyllum hexandrum Himaalaja jalgleht Podophyllum hexandrum Himaalaja jalgleht Podophyllum hexandrum Himaalaja jalgleht Podophyllum hexandrum Himaalaja jalgleht 

Alates 10. augustist on taimeaed hooaja lõpuni avatud "liikuva graafikuga" - helista ja uuri täpsemalt lahtioleku aegu!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!