Salvia nemorosa 'Amethyst' Metssalvei

« Tagasi
Hind: 5.00€

Lihtsalt kasvatatav tänuväärselt pikk õitseja - maist septembrini. Päikseline kasvukoht, parasniiske hea drenaažiga kruusakas pinnas. Talub korralikult juurdununa hästi ka põuda. Kõrgus 90 cm. Peetakse parimaks roosaõieliseks sordiks salveide seas. Aretatud Piet Odolfi poolt. Auhinnatud RHSi poolt 1996.
Salvia nemorosa 'Amethyst' Metssalvei Salvia nemorosa 'Amethyst' Metssalvei 

Helga Taimeaed avab uue hooaja 1. mail 2020. Kõigile huvilistele, kes siiski eelistavad kohapeale mitte tulla ja sooviksid taimi postiteenuse kaudu saada, siis oleme selleks avatud juba praegu. Tellimused palume saata aadressile info@helga.ee ja saadame taimed kulleri või postipakiga 

Pakkumisel hulgaliselt põnevaid püsikuid, kõrrelisi ja sibullilli. 

Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!