Sanguisorba tenuifolia 'Pink Elephant' Ahtalehine punanupp

« Tagasi
Hind: 4.00€

Juulist septembrini rikkalikult roosasid õietupse, mis õõtsuvad graatsiliselt hallikasrohelise lehepuhmiku kohal. Kõrgus 120 cm. Päikseline või poolvarjuline parasniiske kasvukoht. Vastupidav ja lihtne kasvatada. Armsad kliendid, kes on ostnud minu käest selle taime: noortaimede kasvataja ja müüja on mulle teatanud, et on ekslikult väljastanud sordi 'Pink Elephant' asemel sordi nimega 'Tanna'. Vabandan ka omalt poolt selle eksituse pärast.
Sanguisorba tenuifolia 'Pink Elephant' Ahtalehine punanupp 

Ootame teid hooajal taimeaeda  külla  5. septembrini K-L 12.00-19.00. Alates 6. septembrist palume oma külaskäik enne kokku leppida!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!