Sedum 'Purle Emperor' Kukehari

« Tagasi
Hind: 4.00€

Veel üks äge vähenõudlik hübriidne kukehari. Oma nime on ta saanud ühe haruldase liblika järgi. Taime leidis oma vanemate aiast Graham Gough. Taime üheks vanemaks on tuvastatud Sedum telephium subsp. maximum 'Atropurpureum' , teine pool paraku mõistatus. Olenemata suvest - kas vihmane või päikeseline, püsib sordil lehestik tumeda purpurse kuni mustjaspunasena. Augustist külmadeni hullutavad tähekujulised õisikud mesilasi ja liblikaid. Kasvukoht võiks olla lahjem ja hea drenaažiga. Püsib kompaktsena ja ei lamandu.
Sedum 'Purle Emperor' Kukehari 

Ootame teid hooajal taimeaeda  külla  5. septembrini K-L 12.00-19.00. Alates 6. septembrist palume oma külaskäik enne kokku leppida!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!