Hosta 'Captain's Adventure' Hosta

« Tagasi
Hind: 6.00€

Elliptiliste kuni lantseolaatsete lehtede kese on heleroheline. Servad on kreemikad, noortel taimedel kitsad, siis laienevad koos vanusega ja vanadel taimedel ulatuvad kuni lehe keskosani. Nende värvide vahelisele üleminekualale ilmub suvel siksakiline kitsas tumeroheline riba. Värvuse poolest on äärmiselt varieeruv. Ebatavalist värvi hosta- kohustuslik hosta kollektsionäärile. Hostad vajavad uhkeks kasvamiseks hajutatud valgusega parasniisket ja viljakat pinnast. Oma täielikku ilu näitab 3-5 aasta möödudes.
Hosta 'Captain's Adventure' Hosta 

2021. aasta hooaeg on alanud ja ootame teid külla K-R 12.00-19.00 ja L 12.00-17.00. Taimede ettetellimisel palume tellimused saata aadressile info@helga.ee. Kui järeletulemine pole võimalik ja soovite pakiga taimi, siis tellimusele lisage sobiva smartposti pakiautomaadi asukoht või aadress ja telefoninumber. Mõistame, et mugav on saada taimi koju kätte saadetult, aga lähipiirkonna inimesed võiksid võimalusel tulla siiski taimedele ise kohapeale järgi - oma silm on kuningas ja taimed jäävad postipakis traumeerimata. Taimede  saatmisel pakiga ei saa me vastutada selle eest, mis nendega tee peal juhtuda võib. Hetkel on tellimuste täitmine kuhjunud külma (normaalse) kevade tõttu ja tuleb arvestada ooteajaga

Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!