Meum athamanticum Kolmelisulgjas karujuur

« Tagasi
Hind: 2.00-4.00€

Kasvab looduslikult Euroopa mäestikualadel - iseloomulik alpi niidualadel. Tumerohelise juuspeene lehestikuga puhmik kannab kesksuvel valgeid sarikas õisikuid. Noorena väga aeglase kasvuga. Sügav sammasjuur saab hakkama ka väga rasketes oludes. Päikseline kehva või tavalise mullaga kasvupinnas. Hea drenaaž. Väga huvitav pikaealine ja tänuväärne taim istutusaladesse. Aromaatne -on kasutatud ka ravimtaimena ja toitude maitsestamiseks.
Meum athamanticum Kolmelisulgjas karujuur Meum athamanticum Kolmelisulgjas karujuur Meum athamanticum Kolmelisulgjas karujuur 

Alates 10. augustist on taimeaed hooaja lõpuni avatud "liikuva graafikuga" - helista ja uuri täpsemalt lahtioleku aegu!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!