Sanguinaria canadensis 'Multiplex' Kevadmagun

« Tagasi
Hind: 12.00€

See vähelevinud taim on roomava, murdekohal veripunase risoomiga. Kevadel puhkevad enne lehtimist valged täidisõied, pärast õitsmist rulluvad lahti hallikasrohelised lehed. Lehestiku kõrgus 25-35 cm. Vajab parasniisket, aga hea drenaažiga, toitaineterikast, varjulist või poolvarjulist kasvukohta. Pika põua ajal tuleb kasta, et lehed liiga vara ei kuivaks. Tavaliselt hakkavad need koltuma augustis.
Sanguinaria canadensis 'Multiplex' Kevadmagun Sanguinaria canadensis 'Multiplex' Kevadmagun Sanguinaria canadensis 'Multiplex' Kevadmagun Sanguinaria canadensis 'Multiplex' Kevadmagun 

Ootame teid hooajal taimeaeda  külla  5. septembrini K-L 12.00-19.00. Alates 6. septembrist palume oma külaskäik enne kokku leppida!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!