Sedum x cauticola 'Bertram Anderson' Очитник наутесный

« назад
цена: 3.50-4.50€

Bertram Anderson' is a hybrid of Sedum cauticola, a species from cold, mountainous Hokkaido Island, Japan. Forms a loose carpet of prostrate, multi-branched stems in open, rocky well-drained areas. Tolerant of heat as well as alpine conditions. Stands out among Sedum cultivars for its unusual colors: shiny dark purple stems with succulent dusty blue-violet leaves, bearing bright rosy-pink blooms September to October. Needs full sun and well-drained soils; especially fond of rocky scree areas. Happy cascading down a slope or over a ledge; great for containers or raised beds.


Kui soovite taimi ette tellida, palume saata soovinimekiri meilile info@helga.ee. Mõistame, et mugav on saada taimi koju kätte saadetult, aga lähipiirkonna inimesed võiksid võimalusel tulla siiski taimedele ise kohapeale järgi - oma silm on kuningas ja taimed jäävad postipakis traumeerimata. Kui järeletulemine pole siiski võimalik, lisage palun tellimusele telefoninumber, sobiv smartposti pakiautomaadi asukoht või kulleriga saatmiseks täpne aadress. Taimede  saatmisel pakiga ei saa me vastutada selle eest, mis nendega tee peal juhtuda võib. 

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 


Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!
Põnevaid leide!