Achillea 'Walter Funcke' Raudrohi

« Tagasi
Hind: 6.00 C2

Sarnaneb sordiga 'Feuerland'. Parasniiske, hea drenaažiga päikseline kasvukoht. Iga paari aasta järel noorendamine hoiab taime värske ja elujõulisena. Õitseb telliskivipunaste kuni roostekarva oranžini muutuvate õitega juunist külmadeni. Hallikasroheline lehestik. Väga vastupidav, leplik mullastiku suhtes, talub hästi põuda, tuult ja külma. Kõrgus kuni 70 cm. Vanad õisikud eemaldada. Vastupandamatu liblikatele.
Achillea 'Walter Funcke' Raudrohi


 

Hooajal oleme avatud K-R 12.00-19.00 ja L 12.00-17.00, muudel aegadel palume taimeaia külastuse aeg kokku leppida telefonil 5272640. Kui soovite taimi ette tellida, palume saata soovinimekiri meilile info@helga.ee. Mõistame, et mugav on saada taimi koju kätte saadetult, aga lähipiirkonna inimesed võiksid võimalusel tulla siiski taimedele ise kohapeale järgi - oma silm on kuningas ja taimed jäävad postipakis traumeerimata. Kui järeletulemine pole siiski võimalik, lisage palun tellimusele telefoninumber, sobiv smartposti pakiautomaadi asukoht või kulleriga saatmiseks täpne aadress. Taimede  saatmisel pakiga ei saa me vastutada selle eest, mis nendega tee peal juhtuda võib. 

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 


Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!
Põnevaid leide!