Gillenia trifoliata kolmelehine piiskenelas

« Tagasi
Hind: 8.00 €

Mitmeaastane rohttaim, kasvab 50-100 cm kõrguseks. Valged õied 2-2,5 cm läbimõõduga on koondunud kohevatesse, ažuursetesse pöörisõisikutesse. Õitseb suve keskel. Ilus punane sügisvärv. Kasvukohaks sobib valge või kergelt varjuline koht. Muld peab olema toitaineterikas, kuid mitte liiga raske, neutraalne. Paremini kasvab piisavalt niisketes kohtades, juurdununa põuda taluv. Sobib nii üksiktaimena kui lausistutuseks näiteks avalikel haljasaladel.
Gillenia trifoliata kolmelehine piiskenelas Gillenia trifoliata kolmelehine piiskenelas Gillenia trifoliata kolmelehine piiskenelas Gillenia trifoliata kolmelehine piiskenelas


 

Hooajal oleme avatud K-R 12.00-19.00 ja L 12.00-17.00, muudel aegadel palume taimeaia külastuse aeg kokku leppida telefonil 5272640. Kui soovite taimi ette tellida, palume saata soovinimekiri meilile info@helga.ee. Mõistame, et mugav on saada taimi koju kätte saadetult, aga lähipiirkonna inimesed võiksid võimalusel tulla siiski taimedele ise kohapeale järgi - oma silm on kuningas ja taimed jäävad postipakis traumeerimata. Kui järeletulemine pole siiski võimalik, lisage palun tellimusele telefoninumber, sobiv smartposti pakiautomaadi asukoht või kulleriga saatmiseks täpne aadress. Taimede  saatmisel pakiga ei saa me vastutada selle eest, mis nendega tee peal juhtuda võib. 

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 


Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!
Põnevaid leide!