Phlomis tuberosa Mugul-tuliürt

« Tagasi
Hind: 9.00

Kare-karvaste suurte südajate lehtedega puhmik, mille kohal lavendliroosad õied asuvad kuni 8-kihiliste korrustena. Väga pika õitsemisajaga. Äraõitsenud õisikud on samuti väga dekoratiivsed. Kõrgus 80-120 cm. Viljakas, parasniiske, hea drenaažiga, päikseline kasvukoht. Saab hakkama ka poolvarjus. Talub ka põuaperioodi. Liigniiskust ei salli. Looduslik levila hõlmab Balkani poolsaare, Bulgaaria, Türgi, Kesk-Aasia, Iraani ja Hiina. Suured maa-alused mugulad on keedetult söödavad
Phlomis tuberosa Mugul-tuliürt


 

 

Pühad tulekul ja meie oleme seekord pühade eel laupäeval, 22. juunil avatud erandkorras 10.00-15.00

Soovime kõigile imesid täis pühadeaega ja kohtumiseni ikka taimeaias!

Hooajal oleme avatud K-R 12.00-19.00 ja L 12.00-17.00, muudel aegadel palume taimeaia külastuse aeg kokku leppida telefonil 5272640. Kui soovite taimi ette tellida, palume saata soovinimekiri meilile info@helga.ee. Mõistame, et mugav on saada taimi koju kätte saadetult, aga lähipiirkonna inimesed võiksid võimalusel tulla siiski taimedele ise kohapeale järgi - oma silm on kuningas ja taimed jäävad postipakis traumeerimata. Kui järeletulemine pole siiski võimalik, lisage palun tellimusele telefoninumber, sobiv smartposti pakiautomaadi asukoht või kulleriga saatmiseks täpne aadress. Taimede  saatmisel pakiga ei saa me vastutada selle eest, mis nendega tee peal juhtuda võib. 

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 


Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!
Põnevaid leide!