Helleborus foetidus 'Wester Flisk' Vinav lumeroos

« Tagasi


See Šotimaalt leitud sort on nimetatud oma leiukoha järgi. Punakate varreroodude ja sügavalt lõhestunud lehestikuga sort. Punaste servadega õieraod kannavad rohelisi õiekobarad. Hajutatud valgusega toitaineterikas ja parasniiske kasvukoht. Lubjalembene. Juurdununa talub hästi ka põuda. 5-6 tsooni taim.
Helleborus foetidus 'Wester Flisk' Vinav lumeroos 

Avame hooaja 1.mail 2019 ja siis ootame teid külla  K-L 12.00-19.00. Siiski maikuu nädalalõppudel oleme taimedega väljasõitudel ja taimeaed ei pruugi lubatud aegadel avatud olla- kui plaanite sel ajal külastada, siis kontrollige enne külaskäiku, kas/kus meid leida võib

 Muudel aegadel palume oma külaskäik enne kokku leppida - ka enne hooaja avamist on võimalik taimi koju viia!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!