Calamagrostis varia Kastik

« Tagasi
Hind: 6.00

Sellel liigil veel eestikeelset nime pole. Ta kasvab looduslikult Rootsis Gotlandi saare põhjaosas. Püstised tumedad õisikud puhkevad juba suve esimesel poolel ja muudavad aegamisi värvi, varieerudes rohelisest hallikasvioletseni. Liiginimi varia tulenebki õisikute vahelduvast värvist. Kõrgus 90–120 cm. Lepib üsna kehva pinnasega ja saab hästi hakkama puujuurte konkurentsis. Laieneb lühirisoomidega, ei muutu invasiivseks. Kasuta parasniiskel pinnasel päikeselises või pisut varjulises kasvukohas.
Calamagrostis varia Kastik Calamagrostis varia Kastik


 

Hooajal oleme avatud K-R 12.00-19.00 ja L 12.00-17.00, muudel aegadel palume taimeaia külastuse aeg kokku leppida telefonil 5272640. Kui soovite taimi ette tellida, palume saata soovinimekiri meilile info@helga.ee. Mõistame, et mugav on saada taimi koju kätte saadetult, aga lähipiirkonna inimesed võiksid võimalusel tulla siiski taimedele ise kohapeale järgi - oma silm on kuningas ja taimed jäävad postipakis traumeerimata. Kui järeletulemine pole siiski võimalik, lisage palun tellimusele telefoninumber, sobiv smartposti pakiautomaadi asukoht või kulleriga saatmiseks täpne aadress. Taimede  saatmisel pakiga ei saa me vastutada selle eest, mis nendega tee peal juhtuda võib. 

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 


Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!
Põnevaid leide!