Hosta 'Captain's Adventure' Hosta

« Tagasi
Hind: 6.00€

Elliptiliste kuni lantseolaatsete lehtede kese on heleroheline. Servad on kreemikad, noortel taimedel kitsad, siis laienevad koos vanusega ja vanadel taimedel ulatuvad kuni lehe keskosani. Nende värvide vahelisele üleminekualale ilmub suvel siksakiline kitsas tumeroheline riba. Värvuse poolest on äärmiselt varieeruv. Ebatavalist värvi hosta- kohustuslik hosta kollektsionäärile. Hostad vajavad uhkeks kasvamiseks hajutatud valgusega parasniisket ja viljakat pinnast. Oma täielikku ilu näitab 3-5 aasta möödudes.
Hosta 'Captain's Adventure' Hosta Hosta 'Captain's Adventure' Hosta


Meie ikka toimetame taimeaias, aga alates 30.09. 2023 palume taimeaia külastuse aeg kokku leppida telefonil 5272640. 

Hooajal oleme avatud K-R 12.00-19.00 ja L 12.00-17.00, muudel aegadel palume taimeaia külastuse aeg kokku leppida telefonil 5272640. Kui soovite taimi ette tellida, palume saata soovinimekiri meilile info@helga.ee. Mõistame, et mugav on saada taimi koju kätte saadetult, aga lähipiirkonna inimesed võiksid võimalusel tulla siiski taimedele ise kohapeale järgi - oma silm on kuningas ja taimed jäävad postipakis traumeerimata. Kui järeletulemine pole siiski võimalik, lisage palun tellimusele telefoninumber, sobiv smartposti pakiautomaadi asukoht või kulleriga saatmiseks täpne aadress. Taimede  saatmisel pakiga ei saa me vastutada selle eest, mis nendega tee peal juhtuda võib. 

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 


Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!
Põnevaid leide!