Salvia x sylvestris 'Rhapsody in Blue' Kõnnusalvei

« Tagasi
Hind: 8.00€

Sort on leitud aastal 2000 Hollandist Salvia 'Amethyst' vaba tolmlemise seemikute hulgast. Aretaja Petrus Hendricus Oudolf. Üsna suured sinised õied. Õitsevad kogu suve, kui äraõitsenud õisikud eemaldada, kuid nad vajavad selleks regulaarset niiskust. Vähenõudlik taim vett läbilaskvasse mulda täispäikeses. Talub põuda, eelistab niisket, viljakat pinnast.Kõrgus 40-60 cm. Aromaatne lehestik, õied meelitavad mesilasi ja liblikaid. Patendeeritud sort aastast 2004.


Alates 9.09. 2022 oleme avatud eelneval kokkuleppel-palume taimeaia külastuse aeg kokku leppida telefonil 5272640. Kui soovite taimi ette tellida, palume saata soovinimekiri meilile info@helga.ee. Mõistame, et mugav on saada taimi koju kätte saadetult, aga lähipiirkonna inimesed võiksid võimalusel tulla siiski taimedele ise kohapeale järgi - oma silm on kuningas ja taimed jäävad postipakis traumeerimata. Kui järeletulemine pole siiski võimalik, lisage palun tellimusele telefoninumber, sobiv smartposti pakiautomaadi asukoht või kulleriga saatmiseks täpne aadress. Taimede  saatmisel pakiga ei saa me vastutada selle eest, mis nendega tee peal juhtuda võib. 

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 


Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!
Põnevaid leide!