Kalimeris yomena 'Shogun' Kalimeeris

« Tagasi
Hind: 3.50-5.00€

Vähenõudlik ja vähest hoolt vajava püsik. Kasvukohaks on parim viljakas ja vett läbilaskev pinnas täispäikeses või poolvarjus. Noorelt taimelt tuleks eemaldada võsundid - siis püsib taim tugev ja kompaktne ning ei lamandu. Korralikult juurdunud taim talub hästi ka põuda. Ilusa keermikas-rohelisekirju lehestikuga, kahvatulillad õisikud suve teises pooles. Kõrgus 50 cm, kirjulehisus on kõige säravam päikselises ja piisavalt niiskes viljakas kasvukohas. Latvade näpistamine ergutab uute erksate võrsete kasvu veelgi.
Kalimeris yomena 'Shogun' Kalimeeris 

Helga Taimeaed avab uue hooaja 1. mail 2020. Kõigile huvilistele, kes siiski eelistavad kohapeale mitte tulla ja sooviksid taimi postiteenuse kaudu saada, siis oleme selleks avatud juba praegu. Tellimused palume saata aadressile info@helga.ee ja saadame taimed kulleri või postipakiga 

Pakkumisel hulgaliselt põnevaid püsikuid, kõrrelisi ja sibullilli. 

Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!