Kalimeris yomena 'Shogun' Kalimeeris

« Tagasi
Hind: 3.50-5.00€

Vähenõudlik ja vähest hoolt vajava püsik. Kasvukohaks on parim viljakas ja vett läbilaskev pinnas täispäikeses või poolvarjus. Noorelt taimelt tuleks eemaldada võsundid - siis püsib taim tugev ja kompaktne ning ei lamandu. Korralikult juurdunud taim talub hästi ka põuda. Ilusa keermikas-rohelisekirju lehestikuga, kahvatulillad õisikud suve teises pooles. Kõrgus 50 cm, kirjulehisus on kõige säravam päikselises ja piisavalt niiskes viljakas kasvukohas. Latvade näpistamine ergutab uute erksate võrsete kasvu veelgi.
Kalimeris yomena 'Shogun' Kalimeeris 

Istutamiseks on endiselt praegu väga hea aeg. Alates 1. septembrist 2020 palume enne tulekut taimeaia külastuse aeg kokku leppida telefonil 5272640. Tellimused palume saata aadressile info@helga.ee koos sobiva smartposti pakiautomaadi asukoha või aadressi ja telefoninumbriga. Mõistame, et mugav on saada taimi koju kätte saadetult, aga lähipiirkonna inimesed võiksid võimalusel tulla siiski taimedele ise kohapeale järgi - oma silm on kuningas ja taimed jäävad postipakis traumeerimata. Taimede  saatmisel pakiga ei saa me vastutada selle eest, mis nendega tee peal juhtuda võib.

 

Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!