Salvia x sylvestris 'Rhapsody in Blue' Kõnnusalvei

« Tagasi
Hind: 8.00€

Sort on leitud aastal 2000 Hollandist Salvia 'Amethyst' vaba tolmlemise seemikute hulgast. Aretaja Petrus Hendricus Oudolf. Üsna suured sinised õied. Õitsevad kogu suve, kui äraõitsenud õisikud eemaldada, kuid nad vajavad selleks regulaarset niiskust. Vähenõudlik taim vett läbilaskvasse mulda täispäikeses. Talub põuda, eelistab niisket, viljakat pinnast.Kõrgus 40-60 cm. Aromaatne lehestik, õied meelitavad mesilasi ja liblikaid. Patendeeritud sort aastast 2004.
Salvia x sylvestris 'Rhapsody in Blue' Kõnnusalvei Salvia x sylvestris 'Rhapsody in Blue' Kõnnusalvei 

Helga Taimeaed avab uue hooaja 1. mail 2020. Kõigile huvilistele, kes siiski eelistavad kohapeale mitte tulla ja sooviksid taimi postiteenuse kaudu saada, siis oleme selleks avatud juba praegu. Tellimused palume saata aadressile info@helga.ee ja saadame taimed kulleri või postipakiga 

Pakkumisel hulgaliselt põnevaid püsikuid, kõrrelisi ja sibullilli. 

Rõõmsate kohtumisteni ja olge terved!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!