maasikad » Taimeaed - Hinnakiri

Fragaria vesca 'Improved Rügen' Kuumaasikas
2.50
Fragaria vesca 'Improved Rügen' Kuumaasikas
Kuumaasika saagikas ja üsna suureviljaline sort. Ei tee pikki võsusid. Hea pinnakattetaim või kasvatamiseks istutuskastis. Sobib parasniiske, päikseline või poolvarjuline kasvukoht.
2.50
Fragaria vesca 'Rosea' metsmaasikas
Õitseb maist septembrini roosade õitega, viljad on söödavad. Pinnakattetaim, parim kasvukoht on hajutatud valgusega puudealune. Kõrgus 15 cm.
Fragaria x ananassa 'Bounty' Aedmaasikas
Fragaria x ananassa 'Bounty' Aedmaasikas
Suured, munajad, ilusad ja magusad viljad. Hea transpordikindlusega. Üsna hiline - valmib juulis pikema aja kestel. Vastupidav hahkhallitusele, kuid vastuvõtlik närbumistõvele.
Fragaria x ananassa 'Ostara' Aedmaasikas
Fragaria x ananassa 'Ostara' Aedmaasikas
Viljad on keskmise suurusega, helepunased ja koonusjad. Transporditaluvus keskmine, sest viljaliha võrdlemisi pehme, värvuselt samuti helepunane. Puhmas jõulise kasvu ja tihedusega ning tumeroheliste ...
Fragaria x ananassa 'Rumba' Aedmaasikas
Fragaria x ananassa 'Rumba' Aedmaasikas
Tugev taim, mille õisikute- ja lehtedevaheline suhe on tasakaalus. Tumeroheliste lehtedega. Varajase õitsemise tõttu võivad õisi ohustada kevadised öökülmad. Pikad õisikuvarred, sort ei õitse üheaegse...
Fragaria x ananassa 'Salsa' Aedmaasikas
Fragaria x ananassa 'Salsa' Aedmaasikas
Saagikas, suureviljaline sort. Marjad on erepunased, viljaliha roosakasvalge. Kujult koonilised, väga suured ja mahlased. Hea korjatavuse ja käitlemiskindlusega. Puhmas on tugev, püstise kasvuga ning ...
Fragaria x ananassa 'Sonata' Aedmaasikas
Fragaria x ananassa 'Sonata' Aedmaasikas
Polka ja Elsanta ristand. Elsantast 2 päeva hilisem sort. Viljad on koonilised ja ühtlase suurusega, mahlased ja ilusa säravpunase värviga ning suurepärase maitsega. Viljaliha roosa, tiheda konsistent...

 

Alates 10. augustist on taimeaed hooaja lõpuni avatud "liikuva graafikuga" - helista ja uuri täpsemalt lahtioleku aegu!

Istikuid on võimalik osta kohapeal tasudes sularahas, kaardiga või pangaülekandega. 
Samuti on võimalik taimi saata Smartposti (Itella) & Omniva pakiautomaati, kulleriga või mõnel muul kokkulepitud viisil. 

Kõiki taimi ei pruugi pidevalt potitaimena pakkumisel olla - soovitud taime saadavuse kohta võta palun ühendust ja jäta oma küsimus. Kui hetkel soovitud taime pakkuda pole, saab jätta tellimuse.

Kuna taimi on pakkuda eri vanuses ja suuruses, kajastub see ka hinnakirjas vastavalt antud vahemikus. Hinna erinevuse korral, kehtib taimeaias olev hind. 

Põnevaid leide!